JurrasicPark

MaineCoon cattery

Hotel

Som chovateľkou a veľkou milovníčkou všetkých mačiek, takže sa nemusíte báť, o Vášho miláčika sa dobre postarám. Hotel je zriadený v suteréne rodinného domu, v dvoch miestnostiach.Každá mačička má k dispozícií samostatný box, rozmerov 2 m2.V ňom sú vyvýšené miesta na odpočinok, škrabadlo, misky a záchodík. Cez deň sa mačičky môžu postupne pohrať na rôznych škrabadlách, prípadne pozorovať pieskomily v akváriu, alebo pobehať si vo výbehu.
 
Celému mačaciemu svetu ponúkam ubytovanie svojich mačacích miláčikov v mojom hoteli, ktorý je určený výhradne mačičkám.Vďaka mojim mačkám som otvorila prvý oficiálne povolený hotel pre mačky na Slovensku.
 
Môj hotel schválila Regionálna potravinová a veterinárna správa v Senci, okresná hygienička v Bratislave a v neposlednom rade Mestský úrad vo Svätom Jure.Odkedy máme mačičky nikde sme na viac ako jeden deň necestovali. Začala som rozmýšľať nad tým, že predsa je veľa ľudí, ktorí majú mačku a všetci musia mať ten problém, čo s ňou, keby chceli, alebo museli niekam odcestovať. Mačku nemôžete dať na starosť niekomu kto o správaní mačiek nemá ani potuchy. Teda ja by som svoje určite nikomu takému nezverila.
 
Preto som sa rozhodla, že keď už som kvôli mačkám stále doma, tak aspoň pomôžem ostatným. Rozhodla som sa pre otvorenie prvého mačacieho hotela na Slovensku. Pri vybavovaní všetkých povolení som si myslela, že preto u nás nie je žiaden mačací hotel, lebo sa to jednoducho nedá vybaviť. Úradníci si ma pohadzovali, ako horúci zemiak a nik nevedel ako začať.
 
Ale ako sa hovorí “ dobrá vôľa, všetko zdolá „ tak aj mne sa podarilo prelomiť úradnícku mašinériu a k 1.8.2003 konečne otvoriť hotel.Majitelia do hotela prinášajú len mačičku s atestom od veterinára a očkovacím preukazom.
 
Všetko ostatné, ako v správnom hoteli zabezpečujem ja. Pri odovzdaní mačičky je spísaná zmluva o opatrovaní, do ktorej mi majitelia nadiktujú osobné údaje seba, mačičky, ako aj stravovacie návyky mačičky, či nejaké zvláštne požiadavky na opateru.
 
Všetko som tu testovala na svojich mačkách. Chcela som, aby ľudia hneď videli, že mačičkám u mňa bude dobre. Dúfam, že sa mi to podarilo. Mačičky sú tu uvoľnené, kľudné a spokojné. A to bol môj ciel. Keď sa majitelia vrátia z dovolenky, musia nájsť svojho miláčika spokojného a zdravého.…
 
 
Kontakt:
 
Slavomíra Chrappová
 
slavka.chrappova@gmail.com
tel: +421 (2) 44 970 059; +421 903 281 481 (mobil)
adresa:
 
Partizánska 13
Svätý Jur
Slovensko
900 21