JurrasicPark

MaineCoon cattery

Ubytovanie

ubytovanie cena /den
mačka 10 EUR
mačka – pri podaní vlastnej stravy 8,80 EUR
kralik 6 EUR
škrečok, morča 2 EUR
 
 
Zľavy
ubytovanie nad 10 dní 5%
ubytovanie 2 a viacerých mačiek od jedného majiteľa 7 EUR/mačka/deň
ubytovanie na viac ako mesiac 200 EUR/mačka/mesiac
Do hotela beriem výlučne iba mačky v 100 % zdravotnom stave. Žiadna pooperačná starostlivosť nepripadá do úvahy.Všetky mačky musia mať svoj dobrý zdravotný stav potvrdený od veterinára.
 
 
 
Toto vyšetrenie a následné potvrdenie od veterinára nesmie byť staršie ako 3 dni pred nástupom do hotela. Veterinárny preukaz s vyznačenými platnými očkovaniami/ besnota, panleukopénia a rhinotracheitída / zostáva u mňa.
 
Mačky musia byť samozrejme zbavené všetkých vonkajších aj vnútorných parazitov. Proti vonkajším parazitom, aj ako prevencia, je vhodný FRONTLINE. Proti vnútorným tabletky CESTAL. Ak majú niektoré mačičky problém s tabletkou, je na trhu novinka proti vnútorným parazitom PROFENDER. Aplikuje sa rovnako, ako Frontline, čiže kvapôčka účinnej látky sa vytlačí z pipetky medzi lopatky mačky. 24 hodín pred a po podaní preparátu by sa nemala mačka kúpať.
 
Aj keď sa mačičky môžu javiť ako klinicky zdravé, môžu byť prenášačmi rôznych parazitov na ktoré bežné odčervovacie tabletky nezaberajú. Tieto parazity /napr. giardie, coli/ nemôže zistiť ani veterinár pri bežnej prehliadke. Preto odporúčam aspoň raz za rok dať vyšetriť stolicu mačičky na všetky parazity. Výsledok vyšetrenia si treba dať zapísať do veterinárneho preukazu.
 
Ďalej odporúčam spraviť mačičkám krvné testy na infekčné a neliečiteľné choroby, ako sú FIV, FeLV a FIP. Po negatívnom výsledku sú mačičky zaočkované a každý rok preočkovávané. Nakoľko existujú u nás chovateľia, ktorí bohužiaľ majú niektoré z týchto ochorení vo svojom chove, u týchto striktne vyžadujem tieto testy, alebo odmietam ubytovanie mačiek bez negatívnych testov a očkovaní.
 
Toto sú trocha drahšie testy a vakcíny, ale čo by sme nespravili pre zdravie a šťastný život našich miláčikov. Naozaj preventívnymi vyšetreniami krvi a trusu, môžeme predísť mnohým problémom a ešte väčším finančným výdajom pri liečbe niektorých ochorení . Tým, že si každý bude chrániť svoju mačičku, budú vlasne chránené v hoteli všetky…..
 
Mačičky do hotela prijímame výlučne iba na objednávku a to každý deň, v čase od 07-10 hod a od 17-19 hod.